Boğaz turu denildiğinde aklınıza klasik tekne turları gelmesin. Çünkü Boğaz Turu seçenekleri oldukça geniş ve kapsamlıdır. Ada turu, Yüzme turu ve benzeri aktiviteler ile çeşitlendirilmektedir. 7 tepeli İstanbul'un çevresindeki irili ufaklı en güzel adaları gezmek ve verilen molalarda boğazın serin sularında yüzmek ister misiniz?

Boğazın en güvenli bölgesinde demir atıp, misafirlerin serin sularda yüzüp serinlemelerini sağlıyoruz. Yüzme turunun kapsamı bu şekildedir. Ayrıca teknede zengin mönü seçenekleri ile mükellef bir öğle yemeği sizi bekliyor. Her gün aynı saatte düzenlenen ada turu ise, İstanbul çevresindeki en güzel adaları kapsamaktadır. Bu adalarda kısa molalar verip dinleniyor ve çevreyi geziyoruz.

Tekne ile Ada Turu

Ada ve Yüzme Turları
Ada ve Yüzme Turları

Birçok farklı limandan kalkan teknelerimiz, yolcuların güvenliği açısından tüm güvenlik tedbirleri ile donatılmıştır. Rotamız her gün değişse de, tur boyunca en az 3-4 farklı adayı geziyor ve kısa molalar verip boğazda yüzüyoruz. Öğle yemeği molasından sonra tekrar serinlemek için denize girebilirsiniz.

Teknelerimizde konukların rahat ve güvenli bir şekilde yüzebilmesi için can simidi, cankurtaran ve diğer tüm güvenlik teçhizatları vardır. Yüzme turu boyunca, en az 2-3 saatimizi yüzme keyfine ayırıyoruz.

Yemekli Ada Turu

Dünya mutfaklarından örnekler sunan çok çeşitli mutfağımızda, usta aşçılar tarafından hazırlanan yemekler, yemekli ada turu programına katılan misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır. Yemek mönüsü bazı günlerde değişebilmektedir. Yemeklerimiz açık büfe olarak servis edilmektedir.

Tekne içi Eğlenceler ve Aktiviteler

Her ne kadar turun adı “ ada ve yüzme turu “ olsa da, tekne içi eğlenceler tur boyunca devam etmektedir. Yerinizde bir an olsun duramayacağız müzikler, canlı müzikler, dans gösterileri ve eğlence tur süresince konukların da katılımları ile sürmektedir.

Güvenli ve Donanımlı Tur Tekneleri

Misafirlerin ada turu programını keyifli ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlamak için, teknelerimizin donanımına ve güvenlik önlemlerine çok önem veriyoruz. Gerek ses ve eğlence sistemleri ve gerekse güvenlik tedbirleri ile son derece konforlu teknelerde seyahat edeceksiniz.

Ada Turu Organizasyonu
Ada Turu Organizasyonu

Yüzme Turu Fiyatları

Yemekli olarak yapılan yüzme turu fiyatları, bireysel ve gruplar için farklı şekilde ücretlendirilmektedir. 20 kişi ve üzeri kalabalık gruplar için özel fiyat alabilirsiniz. Ada turu fiyatları, sezona ve tekne kapasitesine göre değişmektedir. Güncel fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.