Sene içerisinde birçok özel gün var ve elimizden geldiğince hepsini kutlamak için gayret gösteriyoruz. Bazı özel günleri ailemizle, bazılarını arkadaşlarımızla, bazılarını sevgilimiz veya eşimizle beraber planlıyoruz. Her günün kendine has bir havası var ama anlam ve önem bakımından en özel gün doğum günleridir. Kimisi aylar öncesinden bağıra bağıra doğum gününü ilan eder, kimisi de sessiz kalarak istemiyor gibi görünse de içten içe sürprizler bekler. Tavrı ne olursa olsun hatırlanmak ve sevildiğini bilmek herkesin mutlu bir gün geçirmesini sağlar.

Boğazda Sıra Dışı Bir Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Boğazda Doğum Günü Organizasyonu
Boğazda Doğum Günü Organizasyonu

Sevdiği insana unutulmaz bir doğum günü kutlama hatırası bırakmak kusursuz planlanmış sıra dışı bir organizasyonla başlamalı. İşin tek püf noktası sürpriz olması değil, bu işi profesyonelce yapan insanların deneyimlerinden faydalanabilmek için işi onlara bırakmak. Son yıllarda çok revaçta olan yat veya teknelerde düzenlenen doğum günü partileri alternatif aksiyonlarıyla keyifli bir kutlamadan öteye geçerek hafızalara kazınıyor.

Teknede Düzenlenecek Doğum Günü Partisinde Neler Var?

Doğum günü partisine kaç kişi katılacağı organizasyonun aksiyonlarına karar vermek için önemli bir etken. Kalabalık veya baş başa, ya da sadece yakın arkadaşların olduğu ortamlar için ayrı ayrı formüller özel olarak hazırlanıyor. Kokteyl veya yemek seçenekleri sunuluyor. DJ ile dans edebilir, fasıl eşliğinde nameler dinleyebilirsiniz. Eğlencenize keyif katacak şovları, lazer gösterilerini, pasta kesilirken uçan balonlarla havai fişekleri ve volkan patlaması gibi sürpriz detayları programa ekleyebilirsiniz.

Yatta Partiyi Özel Kılan Detaylar

Yatta Doğum Günü Partisi
Yatta Doğum Günü Partisi

Kutlama esnasında dilerseniz seyir halinde olabiliyor ve muhteşem boğaz manzarasının keyfini partiye ortak edebiliyorsunuz. Doğum günü sahibi hangi renge düşkünse dekorasyon temasında o renge ağırlık verilmesiyle ince bir detay daha yakalıyorsunuz. Davetlilerin önceden biniş yaptığı tekneye, belirlenen yerden en son doğum günü sahibinin sürpriz olarak alınması unutulmayan duygusal anlar yaşatıyor. Baş başa romantik planlanan kutlama günü için de yine sizin vereceğiniz konum doğrultusunda sessiz sedasız sahilden yanaşan tekneye binmeniz sevdiğinize kendini özel hissettirecek şık bir hareket oluyor.

Sadece gerekli personelin bulunduğu yatta kutlama yaparken yabancı insanlardan ve gözden uzak bir tekne ortamında rahatlık hissedeceksiniz. Lüks yatlarda ve size özel hazırlanan paketlerle muhteşem bir kutlama yaparak hem kendinizi daha iyi hissedecek hem de sevdiğiniz insanları mutlu edeceksiniz.

Teknede Doğum Günü Partisi Fiyatları

Arzunuza göre lüks bir yatta ya da uygun fiyatlı bir teknede, İstanbul boğazında düzenlemek istediğiniz doğum günü organizasyonları için her bütçeye uygun paketlerimiz bulunmaktadır. Boğazda doğum günü kutlaması fiyatları için bizi arayabilirsiniz!