Bu en özel gününüzde sevdiklerinizin size sürpriz yapmasını istemez misiniz? Elbette bunu hepimiz bekleriz. Doğum günlerini kutlamak için basit atmosferli kafelerden ve salondan çıkıp, boğazda doğum günü kutlaması yapmak isterseniz, bunun için birçok alternatifiniz var. İster arkadaş grubunuzla, isterseniz baş başa sevdiklerinizle romantik bir kutlama organizasyonu yapabilirsiniz. Bu mutlu gününüzün unutulmaz bir şekilde geçmesini sağlayabiliriz. Teknede doğum günü kutlaması yapmak isterseniz, tüm ekibimizle bu mutlu gününüzü unutulmaz kılmak için biz hazırız. Organizasyon hazırlıkları tamamen sizin isteklerinize göre yapılmakta ve düzenlenmektedir.

Boğazda Doğum Günü Organizasyonu

Boğazda Doğum Günü Organizasyonu
Boğazda Doğum Günü Organizasyonu

İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına karşı doğum günü kutlaması yapmak, gerçekten sıra dışı bir organizasyon sayılabilir. Ancak son yıllarda, bu kutlama şekli oldukça yaygınlaştı ve özellikle gençler tarafından en çok tercih edilen doğum günü kutlama organizasyonu arasına girdi. Teknede doğum günü kutlaması için yapacağınız masraf, sıradan bir kafe veya salon için yapacağınızdan masraftan çok daha ekonomik olacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Lüks yat ve teknelerin tamamen size ait olması ve isteklerinize göre tasarlanması da bir avantajdır.

Sevdiklerinize denizin ortasında unutulmaz bir gün yaşatmak ve bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, en ideal doğum günü organizasyonu hiç şüphesiz boğazda doğum günü kutlamasıdır.

Teknede Doğum Günü Kutlaması

Boğaz manzarasına karşı doğum günü kutlaması yapmak, artık bir hayal olmaktan çıktı ve son yılların trendi haline geldi. Teknede doğum günü partisi vermek, herkesin yapabileceği bir organizasyondur. Yapmanız gereken tek şey, bütçenize uygun bir tekne veya yat kiralamak ve nasıl bir doğum günü teması istediğinizi bize bildirmektedir.

Ses sisteminden, yemek menüsüne kadar tüm detayları isteğinize göre hazırlıyoruz. Seçtiğiniz müzikleri isterseniz canlı veya isterseniz DJ performansı eşliğinde çalıyoruz. Boğazda doğum günü kutlaması için tüm ayrıntılar isteğinize göre organize ediyoruz.

Yatta Doğum Günü Kutlaması

Yatta Doğum Günü Partisi
Yatta Doğum Günü Partisi

Tekne filomuzda her bütçeye uygun teknelerimiz mevcuttur. 2 katlı ve 3 katlı lüks teknelerden oluşan filomuzda yer alan teknelerin ve yatların kapasitelerine göre katılımcı almaktayız. Yatta doğum günü partisi düzenlemek istediğiniz de, katılımcı sayısını bize bildirirseniz sizin için en uygun alternatifleri sunabiliriz.

Birçok farklı servis paketimiz vardır. Yiyecek ve içecek tercihini size bırakıyoruz. Partinin temasına göre teknelerin iç tasarımı ı düzenliyoruz ve doğum gününüzü hayal ettiğini şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Teknede Doğum Günü Kutlaması Fiyatları

Hizmet seçeneklerimiz farklı olduğu için, boğazda doğum günü kutlaması fiyatlarını sadece bire bir görüşmeden sonra verebiliyoruz. Çünkü fiyatlar, tamamen sizin tercihlerinize göre değiştiği için, web sitemizde fiyat listesi sunamıyoruz. Bizi arayın, teknede doğum günü partisi organizasyonunun nasıl olması gerektiğini belirtin ve size en güncel fiyatlarımızı iletelim.