Gelin ve damat adaylarının düğün telaşları, son yıllarda iyice hafifledi ve bu telaşın yerini artık heyecan ve eğlence aldı. Bunda en büyük pay, elbette düğün organizasyonları yapan başarılı şirketlerindir. Boğazda Düğün temasını, İstanbul'da ilk kez düzenleyen firmalardan biri olarak, bu güzel oluşumda katkımız var ne mutlu bize! Teknede düğün organizasyonu, yaz dönemine damga vuran bir düğün konseptidir. Boğazın eşsiz güzelliklerine karşı, bu mutlu günü unutulmaz kılmanız için tüm detayları sizin için planlıyoruz.

Davetli listesinin hazırlanmasından, oturma düzenine ve yemek servisine kadar birçok ayrıntıyı günler öncesinden hazırlıyoruz. Düğün gecesinde ortaya çıkabilecek olası aksaklıkların önüne geçmek için, deneyimli ekibimizle beraber düğün töreninizi organize ediyoruz. Canlı müzik, DJ performansı ve isteğe göre havai fişek gösterileri de yapmaktayız. Ses ve ışık şöleni ile düğünü adeta bir karnavala dönüştürüyoruz. Ayrıca bu unutulmaz geceyi arşivlemeniz için, özel olarak fotoğraf ve video hizmeti de veriyoruz.

Düğün Organizasyonuna Özel Tekneler

Kız kulesi önünde dugun
Boğaz'da Düğün Organizasyonu

Klasik düğün törenlerine tonlarca para harcasanız bile, misafirlerin hepsini memnun etmeniz çok zordur. Kimi misafir oturduğu masayı beğenmez, kimi sahneye yakın olmak ister veya ikram edilen yemek seçenekleri damak tadına uygun değildir. Tüm bu detaylardan kurtulmak için, teknede düğün alternatifi sizin için en doğru tercih olacaktır. Tam donanımlı lüks tekne ve yatlarda gerçekleşen Boğazda Düğün Organizasyonu için özel tasarım teknelerimiz hizmetinizdedir. Dans pisti, ses ve görüntü sistemleri, güvenlik sistemleri, ısıtma ve soğutma donanımı, deneyimli kaptan ve personeli, düğün töreninizi unutulmaz kılmaktadır.

Teknede Düğün Hizmetlerimiz

Boğaz köprüsü altında düğün
Boğaz köprüsü altında düğün

Özellikle düğün sezonunda teknelerimizin tamamı dolu olduğu için, en erken 3 ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. Teknede düğün keyfini doya doya yaşayacağınız, Boğazda düğün merasimlerinde sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şöyledir:

  1. Yiyecek - içecek servisi
  2. Işık ve ses gösterileri
  3. Canlı müzik veya DJ performansı
  4. Dans gösterileri veya Fasıl ekibi
  5. İsteğe göre yemek menüsü
  6. Uzman servis ekibi
  7. Full donanımlı lüks tekneler
  8. Ekonomik ve her bütçeye uygun fiyatlar

Teknede Düğün Fiyatları

Mutlu çiftlerimizin üzerindeki yükün farkındayız. Bu konuda sizi üzmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü Boğazda düğün fiyatları bakımından en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Teknede düğün fiyatları konusunda size net fiyat verebilmemiz için, bize taleplerinizi ve katılımcı sayısını iletmeniz gerekir. Bizi aramanızı bekliyoruz!