Ömrünüzün geri kalanını birlikte geçireceğiniz eşinize İstanbul boğazında bir teknede ya da yatta unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istemez misiniz?

Mumlarla süslenmiş ve arkada hafif bir müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeği hayal edin. Sonrasında İstanbul'un simgelerinden kız kulesi önünde ya da boğaz köprüsünün altında evlenme teklifi..
Boğaz Seferi olarak her bütçeye uygun teknede evlilik teklifi organizasyonları düzenliyoruz.

Sizin için hazırlanmış personel ve kaptanıyla sizin seçtiğiniz bir noktadan harekete başlayacak olan yatınız romantik bir akşam yemeği ile birlikte İstanbul boğazının benzersiz görüntüsü içerisinde seyre çıkacak.

İsteğinize bağlı olarak Kız kulesi önünde veya boğaz köprüsünün altında evlilik teklifi organizasyonunu yapabiliriz. Lazer ile evlilik teklifi yapmak isterseniz boğaz köprüsü daha uygun olacaktır.

Kız Kulesi Önünde Teknede Evlilik Teklifi

Kız kulesi önünde evlenme teklifi
Kız kulesi önünde evlenme teklifi

Kız kulesi iki bin yılı aşkın tarihiyle gerek İstanbul'un gerekse boğazın simgelerinden biri haline gelmiştir. Bu durum da evlenme teklifi konusunda kız kulesini cazip hale getirmektedir.
Siz de evlilik teklifinizi Kız Kulesinin eşsiz manzarası önünde yapmak isterseniz yatınız hareket ettikten yaklaşık 60 dakika sonra kız kulesinin benzersiz manzarasının önüne gelmiş ve organizasyon adına her şeyi hazırlamış olacağız.

Teknede / yatta bulunan personelimiz yanınıza gelerek kız kulesi önüne geldiğinizi ve bu noktada fotoğrafınızı çekebileceğini belirterek sizi teknenizin ön tarafına davet edecek. Siz kız kulesinin önüne geldiğiniz anda başlayan daha önceden belirlemiş olduğunuz müzik eşliğinde evlilik teklifinizi yapabileceksiniz.

Boğaz Köprüsü Altında Yatta Evlenme Teklifi

Boğaz köprüsü altında evlilik teklifi
Boğaz köprüsü altında evlilik teklifi

Tıpkı kız kulesi gibi boğaz köprüsü de İstanbul'un sembollerinden birisi. Kıtaları birbirine bağlayan bu noktada siz de bir ömür boyu bağlanmanın ilk adımını atabilirsiniz!
Yatınız boğaz köprüsünün altına geldiği anda duraklayacak ve servis personeliniz fotoğraf çekimi için sizi yatınızın ön tarafına davet edecek. Siz teknenin önüne geçtiğiniz anda sizin seçtiğiniz müzik çalmaya başlayacak. Evlilik teklifi için her şey hazır!

Gökyüzünde Lazerle Evlilik Teklifi

Evlilik teklifinize bir görsellik katıp bunu bütün İstanbul'a göstermek isterseniz bunun için en uygun konum boğaz köprüsünün altı olacaktır.
İstanbul'un her iki yakasından da görünen, sizin ve eşinizin isimlerinin yanısıra mesajınızın da yazılacağı lazer gösterisini opsiyonel olarak hizmete ekleyebilirsiniz.

Boğazda Evlilik Teklifi Organizasyonu Bizim İşimiz

Boğazda evlilik teklifi
Boğazda evlilik teklifi

Yılların deneyimi ile bu konuda uzman personelimiz önceden her şeyi organize edip gerektiğinde sizi yönlendirecektir. Bu da sizi "nerede ne yapmalıyım" endişesinden kurtaracaktır. Ayrıca teklifinizin ardından alacak olduğunuz "Evet" cevabı ile birlikte uzaktan kumandalı olarak volkanlar patlatılacaktır. Bu sayede siz müthiş bir ışık seli içerisinde kutlamanızı yaparken personelimiz de profesyonel kamera ve fotoğraf makineleriyle kayda alarak o anı ölümsüzleştirecek, organizasyondan sonra size teslim edecektir.

Boğazda Evlenme Teklifi Organizasyonu Fiyatları

İster lüks bir yatta, isterseniz uygun fiyatlı bir teknede olsun, boğazda gerçekleştirmek istediğiniz evlilik teklifi organizasyonları için her bütçeye uygun paketlerimiz bulunmaktadır. Boğazda Evlilik teklifi fiyatları için bizi arayabilirsiniz!