Artık ona açılmanın zamanı geldiyse ve bir ömür boyu aynı yastığa baş koymaya niyetlendiyseniz, Boğazda Evlilik Teklifi yapmanız için tüm olanaklarımızı sizin için seferber ediyoruz. Bu mutlu ve heyecanlı gününüzde, en güzel atmosferi yaratmak adına sizin için çeşitli sürprizler dolu mükemmel bir organizasyon hazırlıyoruz.

Günün anlam ve önemine uygun temada hazırlanan lüks teknemiz ile denize açılıyoruz ve Kız Kulesi önünden geçerek boğazda yol alıyoruz. Size 2 farklı seçenek sunuyoruz. Kız kulesi önünde veya boğaz köprüsünün tam altında ona evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

Kız Kulesi Önünde Teknede Evlilik Teklifi

Kız kulesi önünde evlenme teklifi
Kız kulesi önünde evlenme teklifi

Boğazda tekne gezintisi bahanesiyle sevdiğinizi yanınıza alıp, lüks teknemizle denize açılıyoruz. Romantik bir yemek yiyip, sevdiğiniz müzikleri dinliyorsunuz ve tam Kız Kulesi önüne geldiğimizde evlilik teklifini yapabilmeniz için, ekip arkadaşlarımızın desteğini alıyorsunuz. Evet, yanıtını aldığınızda ise, tekneyi adeta karnaval yerine çeviriyoruz. Ses ve şık sistemlerimize bu konuda çok güveniyoruz. Teknede evlilik teklifi yapmanız, alacağınız cevabı çok etkileyecektir.

Boğaz Köprüsü Altında Yatta Evlenme Teklifi

Boğaz köprüsü altında evlilik teklifi
Boğaz köprüsü altında evlilik teklifi

Aynı şekilde bir diğer farklı organizasyonumuz daha vardır. Bu sefer rotamızı boğaz köprüsünün altına çeviriyoruz ve tam köprünün altına geldiğimizde, boğazda evlilik teklifi yapıyorsunuz. Tabi bir birinden romantik müzikler ve çeşitli gösteriler eşliğinde bunu gerçekleştiriyoruz.

Gökyüzünde Lazerle Evlilik Teklifi

Boğazda evlilik teklifi yaptığınız sırada, lazerle gökyüzüne söylemek istediklerinizi yazdırmak ister misiniz? Her ne kadar çok çılgın bir fikir gibi gelse de, bunu yapabiliyoruz. Bu hizmetimiz, ekstra hizmet seçeneğine girmektedir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz. Yatta evlilik teklifi organizasyonunu renklendiriyoruz.

Boğazda Evlenme Teklifi Organizasyonu

Boğazda evlilik teklifi
Boğazda evlilik teklifi

Şu ana kadar binlerce çiftin mutluluğuna şahitlik ettik. Firmamız tarafından düzenlenen boğazda evlenme teklifi organizasyonu, tamamen kişiye özeldir. Sevdiğiniz müzikler, en çok beğendiğiniz yemekler ve renklerle süslenmektedir. Çeşitli sürprizler ile onu etkileyeceğiz ve size evet demesini sağlayacağız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Boğazda Evlenme Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Seçeceğiniz programa ve servis paketine göre değişen Boğazda Evlenme Teklifi Organizasyonu Fiyatları, oldukça ekonomik ve bütçe dostudur. Siz bize ne yapmak istediğinizi ve hayalinizdeki evlenme teklifini anlatın, biz size en iyi fiyatı çıkartalım. Bunun için lütfen bizi arayın.