Son zamanlarda kurumsal şirketler arasında hızla yaygınlaşan iş toplantıları, artık daha sıra dışı seçenekler ile yapılmaktadır. Boğazda iş toplantısı yapan şirketlerin bu seçeneği tercih nedeni ekonomik, konforlu ve prestijli bir seçenek olmasıdır. Otellerin kasvetli toplantı salonlarında yapılan sıkıcı iş toplantıların modası artık geçti. Özellikle Nisan – Ekim ayları boyunca yapılan çoğu toplantılar, Boğazın nefes kesen güzellikleri eşliğinde yapılmaktadır. Yurt dışından önemli misafirler ağırlayan şirketler de bu organizasyon modelini sıkça tercih etmektedir.

Teknede Özel Toplantı Salonları

Boğaz'da iş toplantısı
Boğaz'da İş Toplantısı

İlk etapta denizin ortasında ve teknede iş toplantısı yapma fikri, size biraz uç bir fikir gibi gelebilir. Ancak sadece iş toplantıları için özel olarak dizayn edilen lüks teknelerimizin konforu ve tasarımını görünce, bu iş için ne kadar geç kaldığınızı anlayacaksınız. Teknelerimiz özel ses ve ışık sistemleri, görüntü ve ses donanımları, sunum için özel olarak hazırlanan projeksiyon platformları, konforlu oturma alanları, masalar ve gerekli tüm teçhizatlar ile donatılmıştır.

Şirketlerin taleplerine göre, özel eklentiler yapılabilen en son teknoloji ile donatılan lüks teknelerimizde yapacağınız iş toplantıları, çalışanlarınız için de farklı motivasyon olacaktır. Bazı kurumsal şirketler, sadece kaynaşma ve dinlenme amaçlı bile olsa bu tür organizasyonlar düzenlemekte ve böylece şirket içi motivasyonu artırmayı hedeflemektedir.

Lüks ve Donanımlı Teknelerde Toplantı Keyfi

Teknede iş toplantısı
Teknede İş Toplantısı

Olağan genel kurul toplantıları başta olmak üzere, yurt dışından gelen önemli misafirlerin ağırlanması, şirket içi genel toplantılar ve özel kurumsal kutlamalar için Boğazda iş toplantısı yapma seçeneği, artık bir lüks olmaktan çıktı ve büyük – küçük birçok şirketin tercih ettiği bir organizasyon seçeneği olmaya başladı. Sektörde uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz için, şirketlerin ne istediğini çok iyi biliyoruz ve sunduğumuz tüm hizmetleri ona göre kişiselleştiriyoruz. Servislerimiz özelleştirilebilir ve esnektir. Bize, nasıl bir toplantı düzenlemek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Size bir telefon kadar yakınız! Hemen arayın, toplantınızı beraber organize edelim!