Sosyal hayatın sürekli değişmesi ve özellikle sosyal medyanın yaygın kullanımı, gençlerde klasik alışkanlıkların ve organizasyonların da değişmesini sağladı. Eskiden mezuniyet törenleri, okulların spor salonlarında veya kapalı mekânlarında yapılırdı. Günümüzde ise boğazda mezuniyet töreni kutlaması başta olmak üzere, çeşitli sıra dışı yerlerde düzenlenmektedir. Ortaokul, lise ve üniversitelerin yanı sıra, çeşitli eğitim kurumları ve kursları da mezuniyet töreni kutlamalarını, İstanbul Boğazında düzenlemeye başladı. Lüks teknelerde ve yatlarda düzenlenen bu organizasyon, gençlerin bu mutlu günlerine farklı ve unutulmaz deneyimler katmaktadır.

Gençlerin eğlenip dans edebileceği dans pisti, müzik ve ses sistemleri, rahat oturma alanları, yiyecek ve içecek servisi ile teknede mezuniyet partisi vermek, son zamanların en popüler aktivitelerinden biridir.

Mezuniyet Heyecanını Bizimle Yaşayın

Boğaz'da mezuniyet etkinliği
Boğaz'da mezuniyet etkinliği

Okulu bitirme heyecanı yaşayan gençlerimiz için, çok özel yatta mezuniyet töreni düzenliyoruz. Bu organizasyon için birçok hizmet seçeneğimiz vardır. Yemekli veya yemeksiz şeklinde düzenlenen organizasyon, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda düzenleniyor. Bu önemli günü en eğlenceli şekilde yaşamanız için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz ve deneyimli ekibimizle birlikte, boğazda mezuniyet kutlaması programınızı yapıyoruz.

Okulların kapanmasıyla birlikte yaz aylarında oldukça yoğun talep gören teknede mezuniyet organizasyonu için, en az 2 ay öncesinden rezervasyon yaptırmalısınız. Organizasyon içeriği ile ilgili taleplerinizi bize iletip, diğer tüm ayrıntıları bize bırakın.

Mezuniyet Töreni Kutlamaları

Boğaz köprüsü altında mezuniyet
Boğaz köprüsü altında mezuniyet

Hangi müziklerin çalınacağından, hangi içeceklerin servis edileceğine kadar tüm ayrıntıları düşünüyoruz ve teknede mezuniyet kutlaması için mükemmel bir organizasyon hazırlıyoruz. Tercih edeceğiniz tekne veya yatın kapasitesine göre misafir kabul edebilmekteyiz. Katılımcı sayısını bildirdiğiniz de, size buna uygun tekne veya yat tavsiyesinde bulunabiliriz. Talep ve isteklerinizi için bizi hemen arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Boğazda Mezuniyet Kutlaması Fiyatları

Yaz aylarının en popüler organizasyonlarından biri olan boğazda mezuniyet kutlaması için, en ekonomik ve uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Teknede mezuniyet kutlaması fiyatları, açıkçası sizin taleplerinize göre şekillenmektedir. Katılımcı sayısı, ikramların çeşitliliği, tekne içi eğlence aktiviteleri ve kutlamanın devam edeceği süre bile fiyatların belirlenmesinde önemli faktörlerdir. Güncel fiyatlar için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.