Nişan törenleri artık çiftler arasında çok farklı konseptlerde düzenlenmektedir. Eskiden aile arasında takılan klasik nişanların yerini, özellikle boğazda nişan organizasyonları almaya başladı. En az bir düğün töreni kadar, en ince ayrıntısına kadar önen verilen nişan törenleri için sıkça tercih edilen mekânların başında yatlar ve tekneler gelmektedir. 2020 yılının trendi: teknede nişan organizasyonu yapmaktır.

Davetli listesi, oturma düzeni, yemek mönüsü, nişan müziği ve diğer detaylar ile uğraşmanıza gerek kalmadan, tüm ayrıntılarla biz ilgileniyoruz ve sizin sadece nişan törenine odaklanıp bu mutlu günün tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Lüks yat ve teknelerimizde yapılan nişan törenleri için, teknelerimizin tüm donanımı hazırdır. Işık ve ses sisteminden, en lezzetli yemek mönülerine kadar ihtiyacınız olandan fazlasını sunuyoruz.

Teknede Nişan Töreni

Teknede Nişan Töreni
Teknede Nişan Töreni

İlkbahar ve yaz aylarında hareketlenen nişan organizasyonları için en çok talep gören nişan temalarından biri, teknede nişan töreni organizasyonudur. Kapalı salonların dışına taşan nişan törenleri için en ideal mekân olan tekne ve lüks yatlar, çiftler için hem ekonomik hem avantajlıdır. Tüm hizmetler anahtar teslimi şekilde sunulmaktadır. Misafirlerin karşılanması, yerlerine oturtulması, yemek ve içecek servisinin yapılması, müzik seçimi, DJ performansı, dans pisti, konforlu oturma alanları ve çeşitli eğlence aktivitelerinin yapıldı teknelerde, nişan töreninizi kusursuz kılan birçok ayrıntı vardır.

Nişan töreni öncesinde bu sıkıcı detayları bize bırakın ve siz sadece yatta nişan töreni organizasyonun keyfini çıkarın. Bu mutlu gününüzde, yorucu işleri biz üstleniyoruz. Davet organizasyonlarında deneyimli servis ekibimiz ile bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacağız! Rezervasyon kaydınızı yapmak için telefonun diğer ucundayız.

Lüks Teknede Nişan Salonu

Boğaz'da Nişan
Boğaz'da Nişan

Türkiye ve özellikle İstanbul, yabancı turistlerin de davet ve organizasyonları için tercih ettikleri en önemli lokasyondur. Lüks teknede nişan salonu kiralayarak, teknede nişan töreni düzenleyen çok sayıda yabancı misafirimiz vardır. Çünkü standart salonların artık eski albenisi kalmadı ve özellikle genç çiftlerin tercihleri değişmeye başladı. Çılgın temalar ve mekânlar seçmeye başladılar.

Siz de bu ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak için, sizin seçeceğiniz lüks yatta veya teknede yerinizi ayırtabilirsiniz. Boğazda nişan töreni yaparak, bu unutulmaz günü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Teknede Nişan Fiyatları

Sıradan bir düğün salonunda nişan yapmaya kalktığınızda, inanın maliyeti boğazda nişan yapmaktan çok daha fazla olacaktır. Teknede nişan fiyatları, standart salon fiyatlarından çok daha ekonomik ve uygundur. Üstelik “ her şey dâhil “ sistemi ile çalışıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz fiyata dâhildir. Fiyatlarımız katılımcı sayısı, seçeceğiniz tema ve yemek menüsüne göre değiştiği için, size özel fiyat verebilmemiz için bizi aramanızı rica ediyoruz. En erken 1 ay öncesinden rezervasyon yaptırmanızı hatırlatmak isteriz.