Boğaz'da her hangi bir restoranda yemek yemeğe kalktığınızda, bütçenizi zorlayabilir. Çünkü İstanbul'un en pahalı bölgelerinden biridir. Ama Yemekli Boğaz Turu programına katılarak, hem boğazda tekne turu yaparak keyif yapabilir hem de boğaza karşı yemek yiyerek muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

Yemekli boğaz turu, her gün düzenlenen bir etkinliktir. Nisan – Ekim ayları arasında yapılan turumuz, en son teknoloji ile donatılmış lüks teknelerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Yemekli Yat ve Tekne Turları

Teknede ve Yatta Yemekli Boğaz Turu
Teknede ve Yatta Yemekli Boğaz Turu

Çeşitli ve lezzetli yemeklerin açık büfe olarak sunulduğu Yemekli boğaz turu, yat ve teknelerde yapılmaktadır. Teknelerimiz, bu organizasyon için özel olarak tasarlanan gezi tekneleridir. Yemek salonu, oturma alanları ve çeşitli aktivite yerlerine sahiptir. Boğazın etkileyici manzarasına karşı, yemek yiyip eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yemek menüleri, özel turlarda kişiye göre düzenlenebilmektedir. Sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz yemek menüsü sizin için hazırlayabiliriz. Mönü içeriğine göre tur fiyatları değişkenlik gösterebilir. Standart yemekli boğaz turu yemek menüsü ise, profesyonel aşçıların hünerli elleri ile hazırlanmaktadır.

Etkinlik ve Kutlamalarınız için Ekonomik Organizasyonlar

Standart sunulan yemekli boğaz turu programına katılıp, diğer katılımcılar ile birlikte sosyalleşebilir ve eğlenebilirsiniz. Nişan yemeği, düğün yemeği, mezuniyet yemeği, doğum günü yemeği gibi özel etkinlikleriniz için, size özel organizasyonlar yapabiliriz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir. Yemekli Yat Turu kapsamında sadece kişiye özel yemekli turlar yapmaktayız. Bunun için yeterli sayıda katılımcının olması gerekir.

Yemekli Boğaz Turu Fiyatları

Teknede ve Yatta Yemekli Boğaz Turu
Yemekli Boğaz Turu

Yemekli tekne turlarımızda tamamen size özel çeşitli fırsatlar da sunmaktayız. Dilediğiniz yemek menüsünden seçim yapabilir ve kutlama ya da toplantılarınıza göre yat tercihinde bulunabilirsiniz. Etkinliğinizin çeşidine göre düzenlenen yat turlarımız tamamen sizin memnuniyetinizi sağlamak için oluşturulmakta ve organize edilmektedir.

Yemek Menüsünü Görmek İçin Tıklayın

Boğazda Yemekli Tekne Turu Fiyatları

Günlük yapılan yemekli boğaz turu programında ikram edilen yemekler, mevsim şartlarına göre hazırlanmaktadır. Herkesin damak tadına uygun çok çeşitli menüler ikram edilmektedir. Yemeklerimiz açık büfeler ve herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Güncel tur fiyatlarını, bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Kalabalık gruplar için çok özel fiyatlarımız olduğunu da hatırlatmak isteriz.