İstanbul'un simgesi olan boğaz'da tur yapmak oldukça keyifli bir aktivitedir. İstanbul Boğazında yat ile yemekli turlar veren firmamız her türlü özel organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Nişan yemeği, mezuniyet yemeği, evlilik teklifi ya da doğum günü yemeği gibi özel günlerde dostlarınız ya da iş arkadaşlarınız ile yatta yemekli boğaz turuna katılabilirsiniz.

Yemek etkinliklerinizi daha farklı ve özel bir hale getirmek için firmamız vasıtası ile düzenlenen boğaz turlarından dilediğinizi seçebilir ve yat turu ile İstanbul Boğazı'nın keyfini çıkartabilirsiniz. Her türlü özel davet ya da kutlamalarınız için ideal olan bu hizmete firmamız vasıtası ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Yemekli Yat ve Tekne Turları

Teknede ve Yatta Yemekli Boğaz Turu
Teknede ve Yatta Yemekli Boğaz Turu

Özel günlerin yemekli yat ya da tekne turları vasıtası ile kutlanması günümüzde sıkça tercih edilen aktivitelerin başında gelir. Üstelik bu yat turları yemekli olunca hem boğaz havasını solumak hem de bu eşsiz manzara karşısında akşam yemeği yemek oldukça keyifli olacaktır. Firmamız da özel günlerinizin ya da kutlamalarınızın anlam kazanması için yemekli yat turları düzenlemektedir.

İstanbul'un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde lezzetli bir akşam yemeği yiyebilir ve manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Bunun için de tek yapmanız gereken firmamıza ulaşarak dilediğiniz yat ve yemek turlarından birini seçmektir. Bu sayede unutulmaz bir deneyim yaşayabilir ve yemekli yat turu eşliğinde boğazın tadını çıkartabilirsiniz.

Her Türlü Etkinlik ve Kutlamalar İçin Lüks ve Ucuz Organizasyonlar

Yatta yemekli boğaz turu fırsatlarımızdan ister bir iş toplantısı için faydalanabilir ya da yıl dönümü kutlamaları için bu etkinliği tercih edebilirsiniz. Oldukça farklı deneyimler sunan firmamız ile özel günlerinizi ya da iş toplantılarınızı farklı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

İster küçük guruplar halinde ya da baş başa, dilerseniz de büyük gruplar ile yatta yemekli boğaz turu fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Size Özel Hizmet

Teknede ve Yatta Yemekli Boğaz Turu
Yemekli Boğaz Turu

Yemekli tekne turlarımızda tamamen size özel çeşitli fırsatlar da sunmaktayız. Dilediğiniz yemek menüsünden seçim yapabilir ve kutlama ya da toplantılarınıza göre yat tercihinde bulunabilirsiniz. Etkinliğinizin çeşidine göre düzenlenen yat turlarımız tamamen sizin memnuniyetinizi sağlamak için oluşturulmakta ve organize edilmektedir.

Boğazda Yemekli Tekne Turu Fiyatları

Arzunuza göre lüks bir yatta veya uygun fiyatlı bir teknede boğazda size özel yemekli tur organizasyonları için her bütçeye uygun paketlerimiz bulunmaktadır. Eminönü, Kadıkör, Üsküdar, Beşiktaş ve diğer ilçeler başta olmak üzere her yerden Boğazda yemekli tekne & yat turu organizasyonu fiyatları için bizi arayabilirsiniz!